Joden en Arabieren bidden samen op cyprus
Een groep Joodse en Arabische gelovigen uit het Midden-Oosten heeft in juni een conferentie op Cyprus gehouden. Doel was om de relaties tussen gelovigen uit diverse landen en van diverse komaf te versterken.
Er waren zelfs enkele gelovigen uit China aanwezig. Organisator van de conferentie was Afeef Halasah uit Jordanië, een voormalig communist en Israëlhater die tot bekering kwam, een volgeling van Jezus werd en vol vuur en passie raakte voor het Joodse volk en Israël.
Vanuit Israël was onder andere de Messiaanse voorganger Howard Bass uit Be’er Sheva aanwezig. Hij vertelt: ‘De mensen op de conferentie delen het visioen van de ene nieuwe mens die door het bloed van onze Redder en Heer is gecreëerd. Ik was zelf één van de sprekers. Met de conferentie wilden we de aanwezigen weerbaar maken tegen de leugen van de vervangings-
theologie. Omdat de meeste aanwezigen leiders zijn van lokale kerken in het Midden-Oosten, moeten ze Gods Woord op dit punt kennen. Daarmee kunnen ze beter uitleggen waarom het ertoe doet dat God zijn verbond met en zijn beloften aan Israël nakomt.
08-09-2025